Події
20 грудня 2019
У НАБУ пояснили обшуки на телеканалі «Думская ТВ» в Одесі
Працівників каналу не пускають на робочі місця, не дають знімати процес і вилучають техніку. При цьому мовлення каналу зникло з ефіру.
news-image

Детективи НАБУ 20 грудня прийшли з обшуками у приміщення телеканалу "Думская ТВ" на вулиці Канатній в Одесі. Працівників каналу не пускають на робочі місця, не дають знімати процес і вилучають техніку. При цьому мовлення каналу зникло з ефіру.

За попередніми даними, в НАБУ є питання до одного з власників будинку, повідомляє "Думская". Керівництво телеканалу вважає обшуки політично мотивованими і називає їх тиском на свободу слова.

Обшуки Думская ТФ фото Одеса НАБУ обшуки

обшуки Думская ТВ НАБУ Одеса

 

Обшуки у приміщені телеканалу "Думская ТВ" проводять у межах розслідування можливих зловживань службових осіб Одеської облради. Мовиться про продаж у вересні 2018 року нежитлових приміщень за адресою Лідерсівський бульвар, 13 на користь ТОВ "Крок вперед". Про це повідомила пресслужба НАБУ у фейсбуці.

Правоохоронці шукають документи щодо передачі права власності на нежитлові приміщення. Ці документи, як вважає слідство, можуть бути за адресою Канатна, 10 через те, що ЗМІ та ТОВ "Крок вперед" мали однакових бенефіціарних власників.

Наголошуємо, слідчі дії жодним чином не пов'язані з діяльністю ЗМІ та журналістів, – додали у НАБУ.
 
Водночас нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко повідомив у телеграм-каналі, що телеканал належить його другові і заступникові в обласному осередку партії Михайлові Шмушковичу.
 
Кілька днів тому Ситника визнали корупціонером. Я підняв це питання в Раді і вимагав його звільнення. У відповідь НАБУ прийшло з обшуком на телеканал, яким володіє мій друг і заступник в обласному осередку "Європейської солідарності" Михайло Шмушкович. Збіг? Не думаю", – мовиться в повідомленні Гончаренка.
 

Чому Ситника визнали корупціонером

Рівненський апеляційний суд визнав винним директора НАБУ Артема Ситника у корупції. Справа стосується елітного відпочинку Ситника на Рівненщині, який директор НАБУ не вніс у свою декларацію. Цей відпочинок оплачували треті особи.

Так, За період з 2017 по 2019 рік директор НАБУ відпочив на Рівненщині там 5 разів. І за кожен відпочинок було заплачено в середньому близько 100 тисяч гривень.

Читайте також:Арсен Аваков: На виконання рішення Уряду поліція припиняє діяльність гральних закладів