11 березня 2019
Українець Підручний став чемпіоном світу з біатлону (фото)
Дмитро Підручний виграв "золото" у гонці переслідування на 12,5 км на Чемпіонаті світу з біатлону.

Українець Дмитро Підручний виграв "золото" у гонці переслідування на 12,5 км на Чемпіонаті світу з біатлону, що проходив 10 березня у шведському Естерсунді, пише «Є!» з посиланням на УП.

У чоловічій гонці переслідування Підручний стартував четвертим, але зумів стати першим українцем - чемпіоном світу у чоловічому біатлоні і завершив гонку з результатом у 31:54.1 хв.

"Срібло" виграв лідер світового рейтингу Йоханнес Бо з Норвегії (припустився чотирьох промахів і програв Підручному 8,3 секунди), "бронза" у француза Кентена Фільона-Має, який відстав від Підручного на 17,7 секунд.

Вбудоване відео

Повні результати змагань - на сайті biatlon.com.ua

На чотирьох вогневих рубежах Підручний припустився двох промахів лише на першій стрільбі в положенні лежачи.

Після третього вогневого рубежу Підручний стріляє влучно, в той час як француз Мартен Фуркад та росіянин Олександр Логінов припустилися промахів і українець пішов зі стрільбища другим з відставанням у 48-м секунд від норвежця Йоханнеса Бо.

На останній стрільбі Бо припускається трьох промахів і біжить зайвих 450 метрів штрафу, а Підручний стріляє на нуль і вибігає лідером з перевагою в 15 секунд над норвежцем.

Нагадаємо, 9 березня  у спринті на ЧС-2019 Підручному до "бронзи" не вистачило 0,3 секунди і він став четвертим.