30 травня 2018
Чоловіча збірна України з волейболу програла Нідерландам в Золотий Євролізі
Найрезультативнішим гравцем матчу стл волейболіст збірної Нідерландів Німір Абдель-Азіз.

В Івано-Франківську завершився матч 4-го туру групового етапу Золотої Євроліги, в якому збірна України приймала команду Нідерландів і програла у впертій боротьбі.

Інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Матч завершився на тай-бреке у п'ятій партії - 2:3, повідомляє офіційний сайт Європейської конфедерації волейболу. Українці виграли першу (25:22) і четверту (25:23) партії, але програла другу (17:25) та третю (20:25), а також вирішальну п'яту (10:15) партії. Матч тривав 2 години 8 хвилин.
Найрезультативнішим гравцем матчу стл волейболіст збірної Нідерландів Німір Абдель-Азіз, на рахунку якого 23 очки (8 брейк-поінта). На рахунку найрезультативнішого гравця збірної України Олега Плотницького 19 очок (4 брейк-поінта). Таким чином, на рахунку збірної України 2 перемоги при 2 поразках, 6 очок в таблиці і 3-е місце в групі, слідом за збірними Туреччини (11) і Нідерландів (7). Попереду у команди ще матчі зі збірними Словенії (3 червня) і Туреччини (6 червня).