9 липня 2020
«Динамо»‌ ‌в‌ ‌серії‌ ‌пенальті‌ ‌проти‌ ‌«Ворскли»‌ ‌здобуло‌ ‌Кубок‌ України
Головна‌ ‌суддя‌ ‌матчу‌ ‌Катерина‌ ‌Монзуль‌ ‌у‌ другому‌ ‌таймі‌ ‌не‌ ‌зарахувала‌ ‌забитий‌ ‌м’яч‌ ‌киян‌.
«Динамо»‌ ‌виграло‌ ‌Кубок‌ ‌України‌ ‌з‌ ‌футболу.‌ ‌У‌ ‌фіналі,‌ ‌що‌ ‌відбувався‌ ‌у‌ ‌Харкові,‌ київська‌ ‌‌команда‌ ‌обіграла‌ ‌‌київське‌ ‌полтавську‌ ‌«Ворсклу»‌ ‌—‌ ‌основний‌ ‌час‌ ‌і‌ ‌два‌ екстратайми‌ ‌закінчили‌ ‌1:1,‌ ‌по‌ ‌пенальті‌ ‌рахунок‌ ‌8:7‌ ‌на‌ ‌користь‌ ‌‌киян, повідомляє hromadske.

Обидва‌ ‌м’ячі‌ ‌в‌ ‌основний‌ ‌час‌ ‌команди‌ ‌забили‌ ‌у‌ ‌першому‌ ‌таймі:‌ ‌рахунок‌ ‌за‌ «Ворсклу»‌ ‌відкрив‌ ‌Руслан‌ ‌Степанюк,‌ ‌у‌ ‌«Динамо»‌ ‌становище‌ ‌вирівняв‌ словенський‌ ‌легіонер‌ ‌Беньямін‌ ‌Вербіч.‌

Головна‌ ‌суддя‌ ‌матчу‌ ‌Катерина‌ ‌Монзуль‌ ‌у‌ другому‌ ‌таймі‌ ‌не‌ ‌зарахувала‌ ‌забитий‌ ‌м’яч‌ ‌киян‌ ‌—‌ ‌після‌ ‌перегляду‌ ‌відеоповтору‌ вона‌ ‌вирішила,‌ ‌що‌ ‌Володимир‌ ‌Шепелев‌ ‌забивав‌ ‌у‌ ‌ситуації‌ ‌офсайду.‌ ‌

В‌ ‌екстратаймах‌ ‌команди‌ ‌м’ячів‌ ‌не‌ ‌забивали.

‌‌У‌ ‌серії‌ ‌пенальті‌ ‌на‌ ‌8‌ ‌раунді‌ ‌воротар‌ ‌киян‌ ‌Георгій‌ ‌Бущан‌ ‌потягнув‌ ‌удар‌ ‌Вадима‌ ‌Сапая,‌ ‌а‌ ‌у‌ ‌відповідь‌ ‌голкіпер‌ ‌полтавців Дмитро‌ ‌Різник‌ ‌відбив‌ ‌пенальті‌ ‌Віталія‌ ‌Миколенка.‌ ‌У‌ ‌наступному‌ ‌раунді‌ ‌повз‌ ‌ворота‌ ‌пробив‌ ‌Володимир‌ ‌Баєнко,‌ ‌у‌ ‌киян‌ ‌забив‌ ‌Артем‌ ‌Шабанов.‌ ‌

У‌ ‌Прем’єр-Лізі‌ ‌київське‌ ‌«Динамо»‌ ‌під‌ ‌керівництвом‌ ‌Олексія‌ ‌Михайличенка‌ ‌нині бореться‌ ‌за‌ ‌2–3‌ ‌місце‌ ‌з‌ ‌чернігівською‌ ‌«Десною»‌ ‌та‌ ‌луганською‌ ‌«Зорею»,‌ ‌а‌ полтавська‌ ‌«Ворскла»‌ ‌Юрія‌ ‌Максимова‌ ‌іде‌ ‌9-ю‌ ‌з‌ ‌різницею‌ ‌м’ячів‌ ‌-21.‌ ‌Чемпіоном‌ ‌достроково‌ ‌став‌ ‌донецький‌ ‌«Шахтар»‌.‌

Раніше відновлення футбольного сезону в Україні перенесли на 6 червня.

Зазначимо, Лобановський потрапив до топ-10 найкращих футбольних тренерів у історії.